Велосипедами – на сповідь у монастир

Hisilicon K3

Дорога до обителі

В четвер п’ятого тижня Великого посту недільна школа Колківського Свято-Хрестовоздвиженського храму здійснила давно омріяну паломницьку подорож на велосипедах до Свято-Троїцького Старосільського жіночого монастиря. Діти напередодні були на вечірній службі де читався Великий покаянний канон преподобного Андрія Критського з поклонами.

Наступного дня паломники на чолі з отцем Михайлом Анісімовим (який є бувалим велопаломником і наїздив вже не одну тисячу кілометрів до святинь історичної Волині) відправилась до святої  обителі. Всі гуртом на велосипедах, по польових та лісових дорогах – що може бути цікавіше?! До монастиря доїхали без особливих пригод та прийняли участь у вечірньому богослужінні. Після служби – Таїнство сповіді. Опівночі разом з насельницями монастиря молилися на Полуношниці.

Раненько зібравшись, батюшка і діти прийшли в Свято-Василівський храм на Літургію  Напередосвячених Дарів. До святого Причастя приступили 34 дитини. Прочитавши  подячні молитви, юні подвижники відправилась у гості до настоятельниці обителі — матушки ігумені Софії, де були гостинно почастовані смачним обідом. По тому – дорога  додому. Всі повернулись живі-здорові, отримавши духовну користь та незабутні враження від здійсненої спільної справи. Слава Богу за все!

Order by:
« 1 of 2 »

Залишити відповідь