Відпочинок у Розничах

12814582_1352212251511691_7389280233201147318_nВ понеділок, 29 лютого в селі Розничі відбулися “Розницькі вечорниці” – повчально-розважальний вечір, який організував настоятель розницького храму Казанськї ікони Божої Матері протоієрей Миколай Новосад. Діти з села Розничі та містечка Колки мали змогу отримати як їжу для тіла, так і їжу для роздумів.

Вечір розпочався із знайомства та продовжився бесідою про піст, яку проводив священик Михайло Анісімов з Колок. Своїми словами він змусив задуматись кожного слухача над значенням посту для спасіння своєї душі. “Піст – особоливий період в житті кожного християнина, під час якого очищається душа і тіло” – говорив батюшка. Також було сказано багато інших настанов та корисних слів, які, подібно зернам, впали в серця дітей. Згодом була проведена гра-вікторина, у якій діти могли позмагатись один з одним у знанні Святого Письма . Після тривалої та нелегкої боротьби під пильним поглядом судді – отця Миколи – перемогла новостворена команда “Переломи”. Учасники були задоволені, тому що змогли взнати багато цікавого та приємно провести час. У храмі панувала дружня та весела атмосфера. Після цього був показаний також повчальний фільм, який закріпив зміст теми “Розницьких вечорниць”.

Закінчилась виховна частина і пролунала команда: “На шашлики!”. Діти разом з організаторами розклали багаття біля храму, поставили мангал, і невдовзі вже куштували вищезгадану грузинську страву. Наситившись, всі пішли грітись до багаття.

Добре відпочивши душею і тілом та зробивши загальне фото, усі учасники повернулись додому.

Павло Білінський

Залишити відповідь