Молодь Колківського благочиння – за активний відпочинок!

IMG_1224

21 лютого в спортзалі Колківської школи – ліцею молоді православні християни Колківського благочиння вчергове зібрались на дружню спортивно – пізнавальну зустріч. Цього разу до нас завітали гості – молодь з с. Залісці Рожищенського району на чолі з своїм настоятелем, отцем Миколаєм Жученя. Як завжди, бажаючі брали участь у волейбольному та футзальному турнірах, веселих спортивних конкурсах та іграх.

Оскільки напередодні, 20 лютого, був день пам’яті загиблих на Майдані у 2014 році, то благочинний Колківської округи, протоієрей Петро Бугайчук разом з присутніми священиками відслужив заупокійну літію за невинно убієнних українців, що поклали свої життя за Україну та її волю. Зворушлива молитва, здавалось, торкнулась сердець і молоді, і дітей – всіх присутніх, адже православний християнин, як зауважив владика Нафанаїл, є найкращим патріотом своєї країни.

Отець Михайло Анісімов звернув увагу на те, що 21 лютого є Міжнародним Днем Рідної Мови, а в 2016 році виповнюється 460 років з початку створення визначної рукописної пам’ятки староукраїнської мови та мистецтва XVI століття – Пересопницького Євангелія.

Священики також приймали участь в спортивних та жартівливих конкурсах, а також командою змагались у волейбольному турнірі. Наступна така зустріч планується вже аж в травні, оскільки в період Великого Посту розважальні заходи Церквою не благословляються. Але важливо те, що православна молодь гуртується з своїми ровесниками, однодумцями, знайомлячись та здружуючись на таких спортивно-розважальних зібраннях.

« 1 of 2 »

 

Залишити відповідь