Подорож до Італії. Продовження.

З”явилось трохи більше вільного часу , отож:
Сьогодні (28 вересня) ми знов були в горах. Цього разу о. Володимир повів нас в печеру, яку вимило гірською водою. В печері – весь “джентльменський набір”: сталактити, летючі миші і непроглядна темрява. Ми  ходили по надзвичайно крутих гірських стежинах, перескакуючи струмочки, були  у глибині гірського хребта на висоті більше двох тисяч метрів.

гг1

На висоті.

гг2

Гірською стежкою

гг6

Біля печери

гг12

В темряві печери


Концерти йдуть своєю чергою. Вже провели  сім виступів в містах: Горіція, Сачіле, Порденоне,  два концерти в Удіне,  по одному в Трієсте і столиці Словенії – Любляна. Окремо виступили вчора на святі  Кольорів в місті Удіне перед українською діаспорою.
Українці в Італії намагаються не втратити свою ідентичність. Вони збираються разом, проводять різні заходи, навчають дітей на різних гуртках, планують відкрити власну школу в Удіне. Події Майдану сколихнули і їх. Як і в Україні тут також єдина до цього часу діаспора розділилась умовно на два табори. Одні – роблять фотовиставки подій Майдану, говорять постійно про це – видно що їх турбує те, що відбувається в Україні. Інші – переносять мовчки.
Українці на концертах надзвичайно підтримують нас. Вразило, що при виконанні пісні “Плине кача” всі встали.

Крім цього співали молебінь, акафіст,  вечірню і уреню та дві літургії – за ці дні ми наспівались так, що навіть найговіркіший з нас все більше мовчить.

IMG_3624

Отець Роман на богослужінні

d1

На виступі.

IMG_3582

Залишилось ще п’ять концертів і в Україну.

Залишити відповідь