Італійські хроніки. День другий та третій. Удіне, гори, Венеція.

Оскільки реально обмежений час маю на те, щоб вийти в Інтернет і щось написати то змушений  два дні нашого перебування з’єднати в один.
Отож,  у перші два дні ми знайомились з містом, його історією, з звичаями і менталітетом італійців. В цьому нам дуже допоміг отець Володимир, який активно пояснював нам, що і як потрібно робити, щоб справити на італійців гарне враження і, разом з тим, що робити не потрібно. Також він знайомив нас з італійською кухнею.  Так ми  пізнали смак італійської пасти і….  вивчили обов’язків запас слів: “бонджорно”, “арівідерчі”, “бон апетіте”, “граціе”,  “баста”, “соно турісто”, “но парлео італьяно”. Дізнались, що італійці не роззуваються в себе вдома, а щоб справити гарне враження, спілкуючись з ними, потрібно повсякчас посміхатись. А для занурення у світ італійського менталітету батюшка у першу нашу екскурсію повів нас…. на кладовище. Тому перші фото з Італії будуть якраз фото кладовища.

Італійці надзвичайно ставляться до старовини. Навіть на стінах осучаснених будинків де це можливо, вони намагаються зберегти хоча б частину старовинного малюнку чи надпису на стіні. Ну і кладовище – це просто зосередження старовини. Виходячи з нього – ми ніби з древності повернулись в сучасність – дуже хвилюючі почуття.

Місто Удіне також вразило.  Акуратні вулички, не високі ( в основному  в два -чотири  поверхи) будинки і всюди зелень! Які там садки біля будинків! Бананові дерева, лавр, інжир… практично біля кожно будинку, у дворах – садки, в людних місцях дерева у великих вазонах, навіть на балконах заставлено вазонами і міні деревами! Я ще не бачив настільки зеленого міста.

Другий день нашого перебування в Італії ознаменувався поїздкою в гори. Доволі захоплююче підніматись по гірській дорозі. Побували в гірському монастирі “Свята гора”, де за переданням в 1539 році з”явилась Божа мати, і сказала побудувати храм на цьому місці. Далі фото буду виставляти, не пам”ятаючи хронології.

Далі – Венеція!

На цьому поки все. Багато наших фотографій виставляють у фейсбук зараз – шукайте. Багато відео, яке не можемо закину ти на сайт через розміри.  Але ще достатньо фото, які  ми покажемо пізніше , бо  через обмеження часу не встигаємо.
Далі буде.

Залишити відповідь