Православний табір “Надія” у селі Копилля.

5 – 8 серпня у селі Копилля відбувся православний табір “Надія”, який проводився на території Свято-Петро-Павлівського храму. Православний табір «Надія» уже втретє прийняв юних відпочивальників. Мета табору – дати дітям можливість живого спілкування, навчитись молитись, вирости духовно. Цьогоріч тема табору : “Хто твій авторитет”.  

Перший день був присвячений підтемі: “Христос і сім’я”. Розмовляли з учасниками  про те, якою має бути сім’я і що найголовніше в сім’ї – це любов згідно з Євангелієм. Говорили про послух дітей  до батьків згідно п’ятій заповіді, а також про відповідальність батьків на основі слів апостола Павла: “Діти, слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе!  Шануй свого батька та матір це перша заповідь з обітницею,  щоб добре велося тобі, і щоб ти був на землі довголітній! А батьки, не дратуйте дітей своїх, а виховуйте їх в напоминанні й остереженні Божому!.” (Ефесян 6:1-3 ) .

Тема другого дня – «Христос і друзі» – дала можливість проаналізувати, яким має бути справжній товариш. І тут на допомогу прийшло Святе Письмо : “Правдивий друг любить за всякого часу, в недолі ж він робиться братом.” (Приповісті 17:17). Вияснили, що хороший друг не насміхається і не принижує, не обговорює за спиною, а найголовніше, що перед ним не потрібно прикидатися. Істинний  товариш сприймає нас такими, які ми є насправді.

В третій день, розібравши тему “Христос і Я” або “Христос в моєму житті”, ми всі разом прийшли до висновку , що найголовнішим в нашому житті має бути Господь, бо Він і люблячий Батько і справжній Друг. Крім духовних бесід і молитви, діти мали багато часу для розваг: грали у футбол, волейбол, бадмінтон та інші ігри, а також взяли участь у квесті.  Як у кожному таборі, дітлахи були поділені на загони, тому окрім розваг у них ще були загонові справи, які вони виконували разом зі своїми вожатими, а увечері залюбки демонстрували на концерті,  у колі своїх батьків  та родичів.

Варто  зазначити , що цей табір неможливо було б провести без молоді, яка суттєво потрудилась. Велика подяка Ірині та
Дарині Мельник, які відповідали за кухню, за смачні страви; вожатим: Богдану Гамалійчуку і Вікторії Тівоненко, Аліні Фурманчук та Тетяні Похилі, Ірині Черковській та Крістіні Шрамко, які вкладали в дітей частинку себе;  Тарасу Потарасю,  який відповідав законцертну програму, та іншим: Івану та Артему Черковським , Дмитру Павлюку, Дмитру та Андрію Форманчукам, Андрію Гамалійчуку, Олені Палій, Марії Кінах, Дарині Давидюк, Софії Самолюк, Катерині Фурманчук, Діані Корх.

Ці спільно проведені дні назавжди залишаться в наших серцях.                                                   

Залишити відповідь