Молодіжна доброчинність в Колківському благочинні

Зима дарує для нас безліч чудових свят котрі зігрівають душу та наповнюють серце радістю. Хто, як не молодь по-особливому відчуває, може та хоче свята, сповнення мрій та всіляких веселощів. Але є люди котрі відчувають гостру потребу не тільки розваг, а й звичайного спілкування. Це одинокі, старенькі, люди з обмеженими можливостями.

Саме в часі зимових свят, після дня святого Миколая та напередодні світлого празника Рождества Господнього, учасники християнської молодіжної організації “Дорога додому” завітали до хоспісу в с. Старий Чорторийськ. Хлопці та дівчата з смт. Колки та с. Розничі мали в своєму арсеналі підготовленні вітання, гуморески та піснеспіви для мешканців  дому милосердя. Декілька десятків дідусів та бабусь, а також і інші мешканці цього закладу з захопленням слухали святкову програму. Коли ж молодь заспівала колядку, то всі присутні долучилися до її виконання. На завершення молоді люди пригостили усіх місцевих мешканців солодкими подарунками, а адміністрації передали закуплені за благодійні кошти засоби гігієни. Протоієрей Михайло Анісімов, котрий є керівником молодіжки “Дорога додому”, виголосив слова настанови для присутніх, побажавши Божого благословіння та незламного духу, а для персоналу – мудрості і терпіння.

Повертаючись додому, молоді люди побували в чоловічому Свято-Хрестовоздвиженському монастирі, котрий знаходиться в цьому ж селі. Настоятель обителі архімандрит Володимир привітав молодь зі святами та вручив гостинці. Учасники поїздки мали можливість оцінити власне життя крізь призму відвідин нужденних, котрі мають зовсім інші пріорітети, мрії та бажання. Тож чекаємо Різдва і нових зустрічей!

Залишити відповідь