“Джерело” радості в Колківському благочинні

З 30 липня по 4 серпня стараннями священиків Колківського благочиння, з благословіння єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, був проведений літній фестиваль дитячого дозвілля “Джерело”. Діти з дванадцяти сіл Маневицького району мали можливість разом зі своїми душпастирями відпочити на березі мальовничого озера в с. Озерне Ковельського району. Активну участь в цьому дійстві приймає молодіжна організація “Дорога додому” з смт.Колки, учасники якої разом з юнаками та дівчатами з інших сіл були вожатими для 14 загонів (15-18 дітей у кожному), залежно від віку учасників, та зуміли створити атмосферу справжньої дружби і гарного настрою.

Велика відповідальність – нагодувати таку ватагу смачною їжею, адже постійна інтенсивна діяльність, купання і розваги вимагають поповнення запасів енергії. У цьому справжніми помічниками для духовенства є Кучинська Наталія Іванівна разом з сім’єю та колектив закладу “Вулик”, що знаходиться в с. Старосілля, де звершує пастирське служіння благочинний протоієрей Петро Бугайчук.

Вже стала доброю традицією співпраця з Колківським лісовим господарством та нашими багаторічними помічниками сім’єю Миколи та Наталії Васага з смт Колки. Приємно відчувати підтримку місцевих мешканців, котрі радіють можливості долучитися до нашого фестивалю, а тутешні дітки також приймають участь в організованому відпочинку.

Родзинкою цьогорічного таборування були феєрверки у перший та останній вечір. Дітвора з затамуванням подиху спостерігала за цим казковим дійством. Квести на знання віри, відтворення притч та інсценізації на моральну тематику, поробки своїми руками та багато іншого промайнуло протягом короткого тижня. Особливе вітання табору – “РАДУЙТЕСЬ”, ще довго буде зігрівати дитячі серця. Ночівля в наметах, польова кухня, тепла озерна вода, нічне багаття, нові друзі, що ще може бути краще для літнього відпочинку! А ще були цікаві розваги, як зазначив один із учасників фестивалю Руслан Шпота: “Справжній фурор викликав  незапатентований плавзасіб на озері в с. Озірне. Як виявилось, це творіння рук дитячих з християнського табору “Джерело”.

Особлива подяка нашому владиці Нафанаїлу, котрий 1 серпня в день пам’яті преподобного Серафіма Саровського завітав до нас, провів цікаву бесіду, взявши за приклад життя святих угодників та благословив усіх відпочиваючих і сталося маленьке диво – дощ, котрий протягом доби мочив усіх нас після від’їзду владики припинився і засвітило сонце. Отож, усе що робиться з вірою в серці і молитвою на устах є благословенне від Бога!

У серці панує радість, найперше за дітвору, адже переважно це сільські діти, батьки котрих не мають змоги відправити їх на дороговартісний відпочинок. Також радісно бачити таке товариство священиків, котрі гуртуються заради єдиної мети – засіяти добрі зерна віри, любові до рідного нашому серцю, а це є віра Православна, рідний край і ті, кого Господь називає нашими ближніми. Головне, щоб наша душа також не була сухою, а ми могли поділитися чистою водою від свого “Джерела”!

 

Залишити відповідь