Вічна пам’ять священику!

Відійшов у вічність заштатний клірик Волинської єпархії Української Православної Церкви священик Андрій Римар. 17 січня у Свято-Іллінському храмі м. Луцька відбувся чин похорону новопреставленого священнослужителя, життя котрого зупинилося у віці 44 років.

Отець Андрій був першим настоятелем відновленого та освяченого 28 квітня 1995 року Свято-Троїцького храму в селі Велика Осниця. Батюшка прослужив на парафії 13 років, окормлюючи також сусідні парафії, де на той час ще не було храмів. В пам’яті своїх парафіян священик залишив добрий спогад істинного служителя Христової Церкви, чуйної і тактовної людини. Попрощатися з ним приїхало понад 50 людей, які пам’ятають свого наставника.

З благословіння єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, літургію і саму похоронну відправу очолив протоієрей Олександр Кондратюк, однокурсник покійного по Волинській духовній семінарії, у співслужінні духовенства. Служба супроводжувалася співом хору священиків Колківського благочиння.

З благословіння  єпископа Нафанаїла в храмі Великої Осниці буде звершуватися Літургія протягом сорока днів та молитва за упокій душі новопреставленого. Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та родині о. Андрія! Упокой Господи його душу в оселях праведних!

Залишити відповідь