У містечку Колки свято радості, добра та дитячих посмішок.

Сьогодні, 23 грудня, у містечку Колки відбулася непересічна подія – дитяче свято, приурочене до дня Миколая угодника. З благословіння єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла в гості до діточок завітали православні молоді люди з міста Луцька на чолі з ієромонахом Ілією (Вишневським) та подарували чудову виставу про зоряного хлопчика, який за своє юне життя пройшов шлях від самозакоханості до усвідомлення важливості рідних, друзів, а його душа через терни засяяла смиренням та любов’ю. Перед початком виступу до присутніх з вітальним словом звернувся благочинний Колківської округи прот. Петро Бугайчук. Усе театральне дійство супроводжувалося цікавими забавлянками із залом та дотепними жартами ведучих – Андрія і Оленки.

У цей зимовий день сонячно було не тільки на вулиці, але й у серцях глядачів, котрі заповнили затишний зал Колківського будинку культури. Радісні очі дітей, їхня щира посмішка та гучні аплодисменти стали найкращою нагородою для організаторів вистави та молодих акторів, серед яких були студенти Волинської духовної семінарії та молоді викладачі недільної школи Луцька. Як зазначила Наталія Васага, мама Евеліни, однієї з юних глядачок: “Хоча в суботній день у кожного з нас багато домашніх справ, проте повести дитину на виставу – набагато краще. Тому що в серці дитини залишиться спогад, наука, вміння прощати, допомагати ближньому, доброта.”

На завершення виступу настоятель Свято-Хростовоздвиженського храму смт.Колки прот. Олександр Білінський, від імені організаторів свята подякував запрошеним гостям  і глядачам, а також висловив надію на подальші теплі зустрічі. На завершення приносимо подяку і директору Будинку культури Роману Романюку за підтримку доброї справи!

« 1 of 2 »

Залишити відповідь