Перше престольне свято монастирського храму.

26 жовтня в день вшанування Іверського образу Пресвятої Богородиці відбулося святкове богослужіння у Свято-Троїцькій обителі с.Старосілля. З благословіння єпископа  Волинського і Луцького  Нафанаїла Літургію з нагоди престольного свята у новозбудованому храмі на честь Іверської ікони Богородиці очолив ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій Михалевський, який і виголосив слово проповіді перед Святим Причастям. Отцю ректору співслужили: благочиний Колківської округи прот. Петро Бугайчук, настоятель храму Всіх святих землі Волинської м.Луцька прот. Володимир Яцишин, священиники монастиря та духовенство з паломників.

Молитовні наспіви монастирського хору під керівництвом матінки-ігумені Софії радував багаточисельних  прочан обителі. Розділити монастирське свято прибули богомольці з м.Луцька, Волинської і Рівненської областей, адже монастир, якому в цьому році виповнюється 10 років, для багатьох став рідним і місцем молитовної втіхи для душі. Сам храм освячений на честь Іверської ікони Пресвятої Богородиці був лише цього року Преосвященнішим  єпископом Нафанаїлом, а місце під будівництво освячене покійним митрополитом Ніфонтом, тому це Престольне свято стало першим в історії Божого дому.

Після закінчення служби в храмі, на вулиці відбувся хрестний хід з нагоди храмового свята. Духовенство після читання Євангелій, окропили всіх святою водою, а шанований архідиякон Ростислав Петров виголосив усім присутнім мгоголіття. Свято-Троїцька обитель славиться своєю гостинністю, ось і цього разу матінка Софія з сестрами нагодували усіх прочан смачною трапезою, а  паломники віддячили сердешним: ” Спаси вас Господи!”

Залишити відповідь