«Подвигу немає забуття»

IMG_0282

8 травня на урочистому мітингу «Подвигу немає забуття» в Колківській школі-ліцей відбулося відкриття пам`ятної дошки в честь загиблого під Дебальцевим воїна України Андрія Сохацького.
На урочистій лінійці, присвяченій Дню пам`яті та примирення, голова райдержадміністрації Андрій Линдюк звернувся до присутніх із словами жалю та співчуття. «Андрій Сохацький та Леонід Палінкевич пожертвували собою за наше сьогоднішнє мирне небо. Вони не сховалися, не побоялися, а пішли на захист держави від ворога. Ми віримо, що будуть переможені всі, хто ступить на нашу землю зі зброєю».
Виступали з промовою ветеран Другої світової війни Чворун Петро Іович, голова районної ради Людмила Веремчук, начальник відділу освіти Олександр Гаврилюк, учні школи. Перша вчителька Андрія Лідія Олександрівна Клепанчук згадувала, як майбутній захисник України прийшов у перший клас новозбудованої школи і старанно вчився, хоча відзначався скромністю. Однокласники відмічали відповідальність та та надійність їхнього загиблого товариша. «Він знав слово «треба» – старався зробити все можливе і ніколи не підвів клас». Зі сльозами на очах мама героя Надія Омелянівна закликала учнів так любити рідну землю, як любив її син. Підполковник С. В. Федотов вручив матері полеглого бійця Андрія Сохацького орден «За мужність» ІІІ ступеня, який був присвоєний посмертно герою. На завершення мітингу пролунала молитва за Україну, яку виголосив настоятель колківського Свято-Хрестовоздвиженського храму прот. Олександр Білінський.

Залишити відповідь