День Незалежності України в Колківському благочинні

24 серпня, в День незалежності України, за доброю традицією, з благословення преосвященнішого владики Нафанаїла, священики благочиння зібрались для соборної літургії в колківському Свято-Хрестовоздвиженському храмі. Мета зібрання – святе Таїнство сповіді та подячна молитва за Україну в день її народження. Божу службу очолив благочинний протоієрей Петро Бугайчук. Сповідь священиків прийняв духівник благочиння, протоієрей Олександр Білінський. Разом з отцями до сповіді прийшло чимало вірян, а особливо дітей та юнацтва.

Після Божественної літургії було звершено подячний молебень з нагоди Дня Незалежності, а також була піднесена молилитва за тих, в кого незабаром розпочинається новий навчальний рік.

По закінченні церковної молитви священики разом з колківською молодіжкою “Дорога додому” провели святкування Дня Незалежності України. Розпочалося все з спортивного змагання – “Забігу у вишиванках”, в якому мали змогу прийняти участь всі бажаючі, але з одною умовою – бути одягненим у вишиванку. Після забігу – вікторина на знання української історії та сьогодення, яку провела Ірина Літвінчук. Поетичний конкурс на складання віршів про любов до рідної землі був проведений  Миколою Панасюком. А спортивні змагання – стрибки на скакалці, перетягування каната  – пройшли під керівництвом Володимира Володимировича Бортніка. На завершення святкових заходів хор священиків Колківського благочиння подарував учасникам змагань і конкурсів та глядачам декілька народних пісень та творів українських композиторів. Переможці отримали з рук отця благочинного пам’ятні грамоти та подарунки.

В другій половині дня на території колківського храму Воздвиження Чесного Хреста відбувся VI Патріотичний зліт молоді, який цього року мав тему “Церква і держава”. Протоієрей Михайло Анісімов бесідував з молоддю про ставлення Православної Церкви до державної влади. Були підняті питанння про сфери співпраці держави та церкви, про межі цієї співпраці, про досягнення та проблеми у церковно-державних відносинах.

Увечері, на святковому концерті в Маневичах, хор священиків Маневицького району – а це співочі священики Маневицького та Колківського благочинь – привітав маневиччан з Днем Незалежності музичним дарунком. З вітальним словом звернувся до присутніх благочинний Маневицької округи протоієрей Тарасій Огородник. Зі святкової сцени прозвучали церковний піснеспів “Воскресение Христово видевше”, “Реве та стогне Дніпр широкий” та “Під вікном бузок пахучий”. Було проголошено “Вічну пам’ять” всім, хто виборював нашу незалежність та “Многая літа” Україні та її народу!

« 1 of 7 »

 

Залишити відповідь