Свято-Петро-Павлівський храм с. Копилля прийняв маленьких таборян.

7 – 9 серпня у селі Копилля відбувся православний табір “Надія”, для дітей віком від 6 до 11 років, який проводився на території Свято-Петро-Павлівського храму. У такому форматі табір був проведений вперше за ініціативи молодіжки “Шанс”, а також і самих дітей. У таборі перебувало лише 28 дітей і організаторів. Керівником табору був настоятель храму прот. Роман Палій. Кожен із організаторів мав своє завдання, за яке дуже старанно відповідав. Вожатими загону “Свічка надії” стали Богдан Гамалійчук та Вікторія Тівоненко, яких діти дуже полюбили. Завданням табору було навчити дітей молитви, правильного спілкуванням з друзями і просто весело провести час. Програма табору була дуже насичена. Діти постійно були зайняті роботою. Проводились майстер класи, а також тематичні бесіді на яких дітей навчали основам християнської віри. Відповідальними за майстер класи були Олена Палій та Дарина Мельник. У вільний час таборяни мали можливість пограти у різні спортивні ігри, за які відповідали Дмитро Форманчук і Дмитро Павлюк.
А ввечері відбувався святковий концерт, де діти та молодь демонстрували свої загонові справи. На концертах були присутні гості, які активно цікавились життям табору. Особливо вразив конкурс “Містер і місіс табору”, на якому учасники показували свої таланти, розповідали вірші, танцювали, показували свої малюнки. Неочікуваними учасниками цього конкурсу стали Параскева та Василь, які вразили усіх своєю неординарністю та талантами і були претендентами на перемогу, але їх дискваліфікували через відсутність малюнків. Всі учасники конкурсу були нагородженні відзнаками. На завершення усі гості та таборяни мали можливість переглянути фото із життя табору. Велику активність у сценках проявляв Тарас Поторась, завдяки його харизмі підтримувався гарний настрій у таборі і на концертах.
Усі ці дні таборяни харчувалися трапезою власноруч приготовленою на вогні, старанням молоді. Меню було різноманітним, усі були у захваті і в подяку за приготовлену їжу, діти дарували листи та малюнки кухарям. Старшим кухарем була Ангеліна Палій, а допомагали її у цьому: Ірина Мельник, Ірина Черковська, Аліна Фурманчук. Старшими дроворубами і відповідальними за вогнище були Іван Черковський та Андрій Мережа.
Маємо надію, що ця добра справа матиме продовження у наступні роки. І наш табір буде примножуватися новими учасниками та молодими людьми. Христос у своїй проповіді сказав:”Не бороніть дітям приходити до мене, бо таких є Царство Небесне”. Тож давайте і надалі разом трудитися на благо молодого покоління.

                     

Залишити відповідь