Пам’ять лікаря, християнина і великомученика у волинському селі.

9 серпня 2017 р., у день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеімона, в с.Новосілки Колківського благочиння з благословіння керуючого єпархією, єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, відбулося урочисте богослужіння з нагоди Престольного свята. До ошатного місцевого храму на запрошення настоятеля прот.Миколи Шкабури завітали священики та парафіяни сусідніх сіл, котрі разом з місцевим боголюбивим людом прославили Милосердного Бога та святого угодника Пантелеімона, покровителя села і  храму.

Божественну Літургію, котру очолив гість із Луцька прот. Валентин Довмат в співслужінні десяти священиків, супроводжував спів трьох хорів: окрім місцевих півчих під керівництвом р.Б. Ганни, ще доповнили євхаристичне піснопіння своїми голосами чоловічий хор з м.Вараш та імпровізований хор дружин священиків під керівництвом матінки Владислави Арестович з м.Луцька.

Радісно було спостерігати, що молоді батьки привели та принесли своїх діточок до Таїнства Святого Причастя. Сама ж парафія с.Новосілки, посередництвом милості Божої та невтомними трудами настоятеля повниться православним людом, благоукрашаючи свій затишний храм.

На завершення урочистостей відбувся святковий Хрестний  хід та сугуба молитва за усіх трудолюбивих лікарів і працівників медичної галузі, покровителем і помічником яких є великомученик та безкорисливий лікар Пантелеімон. Прот. Микола Шкабура подякував усім присутнім за спільну молитву та висловив надію про зустріч у наступному році на Престольному святі, котре, безперечно, є для села і храму другою Пасхою!!!

Залишити відповідь