У Колках – чудотворна Касперівська ікона Божої Матері.

Третього липня Колківське благочиння відвідала чудотворна Касперівська ікона Божої Матері – велика святиня Одеси та всієї південної України. З благословення Преосвященнішого Нафанаїла, єпископа Волинського і Луцького, святий образ Пречистої на Маневиччину доставив секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук у супроводі архідиякона Ростислава Петрова. На початку містечка їх зустріли благочинний Колківської округи прот. Петро Бугайчук, настоятель Колківського Свято-Хрестовоздвиженського храму прот. Олександр Білінський та священики навколишніх храмів, а також парафіяни Колок, Старосілля та Рознич. Урочистою хресною ходою православні християни пронесли святиню Колками, над селищем лунали молитви до Господа, Пречистої Діви та святих угодників Божих.

На колківському церковному подвір’ї Касперівську ікону чекали священики благочиння та велика кількість колківчан і віруючих людей з навколишніх сіл. Супроводжуваний великою радістю та духовним піднесенням православних, святий образ був внесений у древній храм. Розпочався молебень, який очолив о. Миколай Бондарук, йому співслужили архідиякон Ростислав Петров, благочинний о. Петро Бугайчук і всі священики Колківського благочиння.

До 16:30 в храмі не переставала линути молитва до Небесної заступниці, служився акафіст та водосвятний молебень, люди йшли до ікони безперервним потоком. Коли час перебування надходив до кінця, Образ Божої Матері був хресним ходом урочисто обнесений навколо церкви та переданий супроводжуючим священикам для подальшої подорожі святині – у Свято-Троїцький Старосільський жіночий монастир.

У святій обителі чудотворну ікону зустріли та пронесли хресним ходом по території монастиря настоятелька ігуменя Софія (Лівик) з сестрами, архімандрит Аліпій (Сапіга), архімандрит Ігнатій (Шнайдрук), та паломники, що перебували у монастирі. Молебень з акафістом перед іконою був відслужений у новоосвяченому Свято-Іверському храмі. О 19:00 святий образ відбув у районний центр смт Маневичі у храм на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”.

« 1 of 4 »

Залишити відповідь