Архієрейське богослуження та дитячий фестиваль в Колківському благочинні

Особливим днем для Колківського благочиння стало 27 квітня. У Свято-Успенському храмі села Старосілля, де настоятелем є благочинний протоієрей Петро Бугайчук, відбулось архієрейське богослужіння та одноденний дитячий фестиваль “У Воскресінні – наша радість!” О дев’ятій годині Преосвященнішого Нафанаїла, єпископа Волинського і Луцького на подвір’ї Старосільського храму вітали не лише церковні дзвони, але й чисельні дитячі голоси. Адже священики, які прибули на Божественну літургію, привезли з собою і своїх юних парафіян – учнів недільних шкіл, які сподобились побувати на службі, яку очолює єпископ.

Під час літургії преосвященніший Нафанаїл нагородив священнослужителів Колківського благочиння церковними нагородами. У архіпастирському слові владика привітав паству з Світлим Христовим Воскресіння та закликав закликав священнослужителів та мирян відроджувати древні церковні традиції активного літургічного життя. Благочинний Колківської округи протоїєрей Петро Бугайчук подякував владиці Нафанаїлу за його молитви та духовну радість євхаристичного спілкування. “Сьогодні, дорогий владико, Ви зробили для нас другу Пасху. приїжджайте до нас частіше та знайте, що двері наших храмів і наших сердець завжди відкриті для Вас!” – сказав отець Петро.

Після Богослужіння священики з дітьми вирушили у Свято-Троїцький Старосільський жіночий монастир, де відбувся VIII одноденний дитячий фестиваль “У Воскресінні – наша радість!” Юні християни, які прибули з містечка Колки, сіл Старосілля, Розничі, Четвертня, Годомичі, Чорниж, Комарово, Рудники, Гораймівка, Довжиця, Граддя, Нічогівка, Ситниця, Куликовичі, Красноволя, Будки, брали участь в майстер-класах, спортивних змаганнях, станційній грі. Всі ці заходи дла них організували та провели Протоїєрей Михайло Анісімов та молоді люди з Колківського молодіжного клубу “Дорога додому”.Завершився фестиваль бесідою про вдячність Богу та нагородженням переможців змагань та конкурсів. Після молитви учасники роз’їхались по домівках, несучи з собою пасхальну радість.

« 1 of 2 »

Залишити відповідь