Різдвяний фестиваль “В променях Віфлеєму”

10 січня в Колківському благочинні відбувся традиційний різдвяний фестиваль “В променях Віфлеєму”. В Цьому році він пройшов в будинку культури містечка Колки. Виступи, присвячені подіям Христового Різдва, приготували учні недільних шкіл благочиння під керівництвом своїх священиків. Десять парафій представили вертепи, казки, повчальні сценки та літературно-музичні композиції, щоб поділитись різдвяною радістю зі своїми ровесниками та з усіма присутніми. Недільні школи з смт Колки, сіл Старосілля, Розничі, Комарово, Копилля, Велика Яблунька, Рудка, Куликовичі, Рудники, Красноволя. Фестиваль розпочався спільною молитвою та зверненням благочинного Колківської округи протоієрея Петра Бугайчука, який привітав учасників та виголосив проповідь про значення приходу в світ Спасителя.

Порядок виступів визначили жеребкуванням, але перед кожним номером програми ведучий фестивалю о. Михайло Анісімов брав невеличке інтерв’ю у священика, недільна школа якого мала виступати. Отець Михайло проводив також роботу з залом, звертаючись до глядачів з цікавими питаннями та завданнями. Завершився фестиваль флеш-мобом, відео якого є в кінці статті  – учасники зобразили різдвяне привітання.

Після солодкого столу з гарячим чаєм дітвора почала збиратись додому, а священики подякували директору Колківського БК Роману Романюку за гарний прийом – тепле приміщення, охайний зал та якісне озвучення і поздоровили його, заспівавши колядку.

Фестивалі, табори, паломництва, які проводяться в нашому благочинні, здійснюються з метою залучення дітей до активного церковного життя, тіснішого спілкування зі своїм настоятелем та іншими священиками, та єднання в дружбі і молитві.

« 1 of 2 »

 

Залишити відповідь