Відбувся п’ятий патріотичний зліт православної молоді

DPP_0069Цього року він був присвячений ювілейній річниці Незалежності України і мав назву «Нам є чим пишатись! Досягнення України за 25 років». У два останні роки зліт відбувався  на території православного оздоровчого табору «Стежина добрА», а цього року його провели біля села Семки, що поблизу Колок. У храмі Семок є кілька часточок мощів оптинських старців. А саме про значення для православної людини молитви оптинських старців і йшла мова під час однієї духовної бесіди під час роботи православного молодіжного фестивалю «Фавор». Тому патріотичний зліт став можливістю не тільки поговорити про досягнення нашої земної батьківщини – України, а й духовно укріпитися, приклавшись до мощів оптинських старців у семківському храмі.

На початок доброї справи для учасників патріотичного зльоту архімандрит Аліпій  (Сапіга) відслужив  молебень. На зліт прибуло до ста чоловік, членів православних молодіжок з Луцька, Рокинь, парафій Колківського благочиння, з Цумані. У семківському клубі, куди прийшло чимало місцевих мешканців, переважно це були молоді люди, розповіли про досягнення України за 25 років її незалежності. А також про те, чи завжди ми правильно користуємося поняттями «незалежність» та «свобода», та як у буденному житті кожен громадянин держави має утверджувати у ній порядок. Правила дуже прості: доносити сміття до урни, не порушувати правила дорожнього руху і т.д. але як непросто буває їх виконувати.

Опісля молоді люди позмагалися у волейбольному турнірі, були цікаві завдання для молодіжок, а також розваги і спілкування біля вогнища.

 Сайт Волинської єпархії

« 1 of 2 »

Залишити відповідь