Церковне “Джерельце”

vpif0OpXyYE«Пустіть до мене дітей, бо таких є Царство Небесне…»
Виконуючи цю заповідь Божу в селі Комарово Колківського благочиння, було організовано православний дитячий табір «Джерельце». Табір такого масштабу в селі проходив вперше і тривав три дні з 15 по 17 серпня. Найменшому учаснику табору було 4 роки. Діти були об’єднані на три загони, які мали назви: «Огірочки», «Шоколад» та «Міцні горішки». Кожен із днів табірного життя мав відповідну тему та завдання. Тема розкривалась під час духовних бесід із священником, а завдання діти виконували разом зі своїми вожатими протягом дня. Щовечора в «Джерельці» був концерт, який організовували діти та вихователі. Малеча разом молилась, брала участь в майстер-класі та квесті. Слід зазначити, що по завершенню вечірніх молитов був хресний хід навколо храму з місцевими оновленими іконами.
Вся організація табору лягла на плечі парафіяльного священика протоієрея Романа Кравчука та його дружини матушки Людмили, православної молоді села, а саме: Анастасії Піддубної, Дарини Слюсарчук, Вікторії Вац, Дмитра Щербачука та інших. Особливі слова подяки надсилаємо небайдужим людям, які готували їжу для дітей.
Двадцять дев’ять дітей протягом цього часу отримали не тільки море позитивних емоцій, а й духовно збагатились та дізналися більше про основи православної віри.

Залишити відповідь